Intervista e fundvitit, flasin Bilall Kasami, B...

Intervista e fundvitit, flasin Bilall Kasami, Besnik Emshiu, Blerim Sejdiu dhe Nuhi Neziri

December 31, 2023, 11:12

Portali Tetova1 ka realizuar intervistën e fundvitit me kryetarin e komunës së Tetovës, z.Bilall Kasami, kryetarin e komunës së Bogovinës, z.Besnik Emshiu, kryetarin e komunës së Zhelinës, z.Blerim Sejdiu dhe kryetarin e komunës së Tearcës, z.Nuhi Neziri.

Kryetarët kanë folur për projektet kryesore të realizuara, sfidat me të cilat janë përballur si dhe projektet që pritet ti realizojnë gjatë vitit 2024.

Intervistat e plota vecmas me secilin kryetar mund ti gjeni në kanalin e Tetova1 në Youtube.

Intervista me kryetarin e Tetovës, z.Bilall Kasami:

Intervista me kryetarin e Bogovinës, z.Besnik Emshiu:

Intervista me kryetarin e Zhelinës, z.Blerim Sejdiu:

Intervista me kryetarin e Tearcës, z.Nuhi Neziri:

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
IMG_3956
Filloi vazhdimi i punëve në ndërtimin e Xhamisë në Tophane të Shkupit
IMG_3953
Gordana Siljanovska Davkova sërish dëshiron të jetë kandidate për president të shtetit nga radhët e VMRO-së
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)

DIASPORA