Intervista e fundvitit, flasin Bilall Kasami, Besnik Emshiu, Blerim Sejdiu dhe Nuhi Neziri

December 31, 2023, 11:12

Portali Tetova1 ka realizuar intervistën e fundvitit me kryetarin e komunës së Tetovës, z.Bilall Kasami, kryetarin e komunës së Bogovinës, z.Besnik Emshiu, kryetarin e komunës së Zhelinës, z.Blerim Sejdiu dhe kryetarin e komunës së Tearcës, z.Nuhi Neziri.

Kryetarët kanë folur për projektet kryesore të realizuara, sfidat me të cilat janë përballur si dhe projektet që pritet ti realizojnë gjatë vitit 2024.

Intervistat e plota vecmas me secilin kryetar mund ti gjeni në kanalin e Tetova1 në Youtube.

Intervista me kryetarin e Tetovës, z.Bilall Kasami:

Intervista me kryetarin e Bogovinës, z.Besnik Emshiu:

Intervista me kryetarin e Zhelinës, z.Blerim Sejdiu:

Intervista me kryetarin e Tearcës, z.Nuhi Neziri:

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_9224
Rivotimet: Fatmire Isaku humbi mandatin, Imërlije Saliu deputete e re
wfewfefWF
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9213
Deputeti i 8 i VLEN-it në Njësinë e Gjashtë Zgjedhore, Mexhiti: E konfirmon legjitimitetin tonë tek shqiptarët
IMG_9202
Adnan Azizi bëhet deputet, VLEN tani ka 14 kurse Fronti 18
IMG_9194
Halil Kastrati nderohet me “Çmimin e Mirësisë” nga Erdogan

DIASPORA