Kasami merr pjesë në pritjen shtetërore me rast...

Kasami merr pjesë në pritjen shtetërore me rastin e ditës së Çlirimit të Kosovës

June 12, 2023, 07:06

Kryetari i BESËS, Bilall Kasami ka marrë pjesë në pritjen shtetërore që ka organizuar Kosova me rastin e ditës së Çlirimit.

Përmes një statusi në Facebook në të cilën ka ndarë edhe fotografi, Kasami shkruan se 24 vite më pas shënohet një nga ditët më të lavdishme, ajo e çlirimit të Kosovës që sot e kësaj dite e gëzojnë shqiptarët.

“Ndjehem i nderuar që sot me ftesë të presidentes së Kosovës, znj. Vjosa Osmani të shënojmë 24 vjetorin e Çlirimit të Kosovës. Sot Kosova dhe shqiptarët shënojnë ditën më të lavdishme atë të çlirimit dhe futjes së trupave të NATO-s, të cilët vulosën çlirimin e vendit dhe hapën rrugën drejt krijimit të shtetit të pavarur dhe të lirë të Kosovës që sot bashkë po e shijojmë”, ka shkruar Kasami.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
431185269_778913454269262_405676716889227549_n
Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon mjekun Ilir Hasani për operacionin e suksesshëm
7308C127-A9D6-48B0-9ACA-2E63C57A36C9-696x396
Si e mbajti të fshehur 3 muaj? Kallashi bëhet nënë e një djali
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit

DIASPORA