Maqedoni

Kasami: Nga Çashka e deri në Ohër, policia po i kap duke blerë vota, do të dënohet me burg gjithçka

Autori

Autori

Portali Tetova

May 7, 2024, 03:05

Bilall Kasami në rrjetin social facebook mes tjerash shkruan se policia po kap shumé persona duke vjedhur vota por sipas Kasamit duhet bërë durim deri nesër se gjithcka do të dënohet me burg.

“Sot dhe nesër janë orët e fundit të hajdutëve. Kërcënimet dhe sharjet prej tyre, janë shenja se kanë marrë fund.

Nga Çashka e deri në Ohër, policia po i kap duke blerë vota. Blerësit dhe vjedhësit e votave do të dënohen rëndë, me 5 vite burg.

Prandaj mos kini frikë. Merrjauni paret, se nga ju i kanë vjedhur, por votën jepjani atyre që janë të ndershëm, atyre që sjellin ndryshim, drejtësi e zhvillim” – ka shkruar Kasami.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
IMG_9452
Një tërmet me intesitet 2.4 ballë dridhi Maqedoninë e Veriut
IMG_9448
Apasievi kundër Gashit, Mickoski: Apasievi nuk i’a vlen të komentohet!
IMG_9446
Ka filluar seanca konstituive në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut
Ali Ahmeti
A do ta votojë Ali Ahmeti propozimin që Afrim Gashi të bëhet kryetar i Kuvendit? 
menduh-thaci-1
A do ta votojë Afrim Gashin për kryetar Kuvendi? Flet Menduh Thaçi
afrimii-696x451
Afrim Gashi jep dorëheqje nga funksioni i kryetarit të Alternativës, pasi do ta udhëheq Kuvendin e RMV-së

DIASPORA