Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administra...

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës Azir Aliu e vizitoi UEJL-në

Autori

Autori

Portali Tetova

March 7, 2023, 10:03

Me rastin e 7 Marsit-Ditës së Shkollës së Parë Shqipe, ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës , Azir Aliu, sot (7 mars 2023), e vizitoi Universitetin e Evropës Juglindore.

Ai u takua me Rektorin Akad. Prof. Dr. Abdylmenaf Bexheti, me të cilin këmbyen mendime lidhur me arsimin sipëror, si dhe për mundësinë e bashkëpunimit mes UEJL-së dhe Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës

në funksion të sistemimit të universiteteve për profilet e diplomuara dhe zhvillimin e programeve të reja studimore interdisiplinare.

 

Universiteti i Evropës Juglindore kultivon frymën e bashkëpunimit të ndërsjellë me të gjitha institucionet publike dhe private në vend, rajon dhe më gjerë.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA