Nisin procedurat, Cristiano Ronaldo mund të dep...

Nisin procedurat, Cristiano Ronaldo mund të deportohet nga Arabia Saudite-ja arsyeja

Autori

Autori

Portali Tetova

April 20, 2023, 08:04

Cristiano Ronaldo kapi organet gjenitale kur dëgjoi thirrjet e tifozëve, të cilët brohoritën emrin e Leo Messit. Ky veprim i tij ka acaruar tej mase tifozët dhe opinionin në Arabi

. Të shumtë janë tifozët që po kërkojnë deportimin e tij nga Arabia Saudite. Madje avokatja e njohur, Nouf bin Ahmed ka gati ankesën të cilën do ta dorëzojë Prokurorinë Saudite kundër portugezit.

“Kryerje e veprës penale të paturpësisë publike” është akuza që ka hedhur në padi avokatja arabe. Kjo konsiderohet si një krim i çnderimit publik dhe është një nga krimet që sjell arrestim dhe dëbim nëse kryhet nga një i huaj”, tha avokaja që ka studiuar të drejtën ndërkombëtare.

Edhe gazetari i njohur arab, Ozman Abu Bakr ka kërkuar nga Federata që t’i ndërpresë kontratën Ronaldos pasi që sipas tij veprimi i tij ishte imoral dhe kundër shtetit arab./Indeksonline/

 

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA