Orët më të gjata të agjërimit gjatë këtij viti ...

Orët më të gjata të agjërimit gjatë këtij viti sipas kryeqytetëve

Autori

Autori

Portali Tetova

March 23, 2023, 08:03

Amsterdam, Holandë: 16 orë, Varshavë, Poloni: 16 orë, Londër, MB: 16 orë, Astana, Kazakistan: 16 orë, Bruksel, Belgjikë: 16 orë, Paris, Francë: 15 orë, Cyrih, Zvicër: 15 orë Bukuresht, Rumani: 15 orë, Otava, Kanada: 15 orë,

Sofje, Bullgari: 15 orë, Romë, Itali: 15 orë, Madrid, Spanjë: 15 orë, Sarajevë, Bosnje dhe Hercegovinë: 15 orë,

Lisbonë, Portugali: 14 orë, Athinë, Greqi: 14 orë, Pekin, Kinë: 14 orë, Uashington, DC, SHBA: 14 orë, Pyongyang, Koreja e Veriut: 14 orë, Ankara, Turqi: 14 orë, Rabat, Marok: 14 orë, Tokio, Japoni: 14 orë

Islamabad, Pakistan: 14 orë, Kabul, Afganistan: 14 orë, Teheran, Iran: 14 orë, Bagdad, Irak: 14 orë, Bejrut, Liban: 14 orë, Damask, Siri: 14 orë, Kajro, Egjipt: 14 orë, Jerusalem: 14 orë

Kuvajti, Kuvajti: 14 orë, Qyteti i Gazës, Palestinë: 14 orë, Nju Delhi, Indi: 14 orë, Hong Kong: 14 orë, Dhaka, Bangladesh: 14 orë, Muscat, Oman: 14 orë, Riad, Arabi Saudite: 14 orë, Doha, Katar: 14 orë, Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe: 14 orë, Aden, Jemen: 14 orë

 

Addis Ababa, Etiopi: 13 orë, Dakar, Senegal: 13 orë, Abuja, Nigeri: 13 orë, Colombo, Sri Lanka: 13 orë, Bangkok, Tajlandë: 13 orë, Khartoum, Sudan: 13 orë, Kuala Lumpur, Malajzi: 13 orë

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
IMG_3961
Taravari me propozim: Zgjedhja e presidentit të bëhet nga Kuvendi
IMG_3956
Filloi vazhdimi i punëve në ndërtimin e Xhamisë në Tophane të Shkupit
IMG_3953
Gordana Siljanovska Davkova sërish dëshiron të jetë kandidate për president të shtetit nga radhët e VMRO-së
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë

DIASPORA