Vica bëhet me rrugë të re, Durmishi ndjek punimet

Vica bëhet me rrugë të re, Durmishi ndjek punimet

April 19, 2023, 05:04

Komna e Tetovës ka investuar në rrugën e fshatiti Vicë e cila së shpejti pritet të përfundoj. Kreu i Këshillit të Komunës, Besar Durmishi sot ka qëndruar në Vicë ku ka ndjekur punimet nga afër.

“Sot, pashë nga afër zhvillimin e punimeve të rrugës në fshatin Vicë. Punimet po vazhdojnë me një tempo të mirë dhe shumë shpejtë rruga do merr pamje krejtësisht ndryshe dhe të re. Vizioni ynë për ndërtimin e infrastrukturës cilësore po shihet gjithandej ku ne veçse e kemi dëshmuar me punën tonë!
Çdo lagje dhe fshat i Tetovës është prioritet për ne. Kur të tjerët vetëm kanë premtuar, ne arrijmë të punojmë edhe në fshatrat e Malësisë së Tetovës” shprehet Durmishi.

Sot, pashë nga afër zhvillimin e punimeve të rrugës në fshatin Vicë. Punimet po vazhdojnë me një tempo të mirë dhe shumë shpejtë rruga do merr pamje krejtësisht ndryshe dhe të re. Vizioni ynë për ndërtimin e infrastrukturës cilësore po shihet gjithandej ku ne veçse e kemi dëshmuar me punën tonë!
Çdo lagje dhe fshat i Tetovës është prioritet për ne. Kur të tjerët vetëm kanë premtuar, ne arrijmë të punojmë edhe në fshatrat e Malësisë së Tetovës!

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA