VIDEO/Ahmeti ballë për ballë me Grupin e Zjarri...

VIDEO/Ahmeti ballë për ballë me Grupin e Zjarrit” në Sellcë, buzëqeshja me Musa Xhaferin, “Mësuesi” nuk i foli Bexhetiti

Autori

Autori

Tetovarja

April 29, 2023, 01:04

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në manifestimin tradicional “Pranvera e Dinjitetit” në Sellcë të Tetovësë është takuar ballë për ballë me të pakënaqurit e BDI-së të njohur si “Grupi i Zjarrit”.

Nga pamjet e këtij manifestimi shihet se si Ahmeti përshëndetet me Musa Xhaferi, Blerim Bexheti dhe pjesëtar tjetër që janë pjesë e grupit të të pakënaqurve. Ajo që bën përshtypje është buzëqeshja e Ahmetit me Xhaferin dhe fjalët që i thonë njëri tjetrit, ndërsa bie në sy edhe mospërshëndetja mes Rafiz Alitit – Mësuesit me Blerim Bexhetin. (INA)

https://www.facebook.com/watch/?v=613822763894416

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
7308C127-A9D6-48B0-9ACA-2E63C57A36C9-696x396
Si e mbajti të fshehur 3 muaj? Kallashi bëhet nënë e një djali
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi

DIASPORA