Visar Ganiu paralajmëron Ali Ahmetin: Punët nuk...

Visar Ganiu paralajmëron Ali Ahmetin: Punët nuk janë mirë! (Video)

Autori

Autori

Portali Tetova

June 8, 2023, 12:06

Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu, ka akuzuar funksionarët e BDI-së në qeveri se ushtrojë presion ndaj anëtarëve dhe afaristëve që marrin pjesë në tubimet e “Grupit të Zjarrit”. Në një intervistë për gazetën LAJM, Ganiu tha se kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, duhet ta dijë se në terren nuk i ka punët ashtu siç i thonë bashkëpunëtorët e tij të afërt.

“Jorastësisht e shikoni se si vepron ekzekutivi, si veprojnë funksionarët tanë.Çdo njeri që paraqitet në tubimet tona, por edhe tek bizneset private mënjeherë intervenojnë me mekanizma të ndryshëm, t’i frikësojnë dhe njerëzit janë pak nën hije, por kjo është një gjendje momentale që dëshirojnë ta krijojnë dhe t’ia shesin kryetarit se mirë është pozita në terren.

Por, unë nga shfrytëzoj kamerën tuaj ta paralajmëroj edhe kryetarin e partisë tonë se punët në terren nuk janë mirë dhe kjo pasqyrë që ata e bëjnë pozitive në favorin e tyre është vetëm një pasqyrë për t’i ruajtur kolltuqet e tyre, por realiteti në terren është diçka tjetër”, tha mes tjerash, kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu, në një intervistë për gazetën LAJM

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë
xhemail-jusufi-1
BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

DIASPORA