Zjarri ka ndërprerë komunikacionin në urën që l...

Zjarri ka ndërprerë komunikacionin në urën që lidh Stacionin hekurudhor dhe “East Gate”

Autori

Autori

Portali Tetova

May 12, 2023, 09:05

Ura në afërsi të qendrës tregtare “East Gate” që të çon në stacionin hekurudhor në Shkup është mbyllur për qarkullim, për shkak të zjarrit që e ka përfshirë mbrëmë. Zjarri është vënë nën kontroll, por qarkullimi vazhdon të jetë i ndërprerë, transmeton Portalb.mk.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se qarkullimi në këtë pjesë është ende i ndërprerë, për shkak se inspektimi është ende në vijim.

Dje në minutë para mesnate në MPB është raportuar se nën urën në rrugën Bellasica në Shkup ka rënë zjarr.

“Policët kanë dalë në vendin e ngjarjes, trafiku është bllokuar. Zjarri është shuar nga ekipet e Brigadës së Mbrojtjes nga Zjarri dhe në rrjedhë është këqyrja”, tha MPB.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë
xhemail-jusufi-1
BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

DIASPORA