Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
B33099AF-2901-450C-90C0-7A755C027BD8
Kryetari i degës së BDI-së në Studeniçan: Takimi i sotëm nuk është takim i BDI-së së Ali Ahmetit
shtetesia
9 vite në Maqedoni, nënës së 3 fëmijëve nuk i jepet shtetësia
polisa-sigurimi
Kërkohet rritja e çmimit të polisave të sigurimit për automjetet
Hristijan-Mickoski
Mickoski beson se ka shumicë për zgjedhje të parakohshme
pritje-tabanoc-kufi
Pritje të gjata në vendkalimet kufitare, për dalje nga Maqedonia pritet deri në 6 orë
Bilall-Kasami
Kasami: Gjykata dhe ish krerët e komunës janë fajtor për 1.1 milion euro kamatë për një parcelë në Tetovë

Trend

Kuvend-696x437
Ndërroi jetë ish deputeti në Kuvendin e Maqedonisë, bie nga kulmi i shtëpisë së tij (Foto)
Kuvendi_07-730x470-1
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
mpj-1-1-1-1-1
Qytetarët e RMV të largohen nga Libani për shkak të përkeqësimit të situatës së sigurisë, apelon MPJ
autobus-privat-shkup
Nga e hëna, transportuesit privatë nuk do të qarkullojnë në Shkup, shkak borxhet ndaj tyre
bejxhan
Micevski i VMRO-së ftoi deputetët turq t’i bashkëngjiten qeverisë, Bejxhan Iljaz: Jemi pjesë e Frontit Evropian
Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
IMG_0889
Përmbytet Spitali i Tetovës
FB8A93BE-69E3-4D97-914E-FC60DBE46085-1024x617
EVN do të ndërpret energjinë elektrike në Tetovë për shkak të rrezikut nga goditjet elektrike pas motit të keq
DE433DFE-8C6D-4421-9991-BB9A5E35D676-1024x593
Ndërroi jetë Isuf Kadriu, zëvendëskryeredaktori i TV ALSAT
IMG_0871
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
IMG_0851
Taravari: Prej sot s’ka votues dhe jovotues, por ka nënshtetas për të cilët do të punojmë maksimalisht dhe njësoj

DIASPORA