Kryetari i degës së BDI-së në Studeniçan: Takim...

Kryetari i degës së BDI-së në Studeniçan: Takimi i sotëm nuk është takim i BDI-së së Ali Ahmetit

January 7, 2023, 10:01

Portali Top24 pas takimit që realizoi grupi i zjarrit me strukturat e BDI-së në komunën e Studeniçanit ka kontaktuar me kryetarin e degës së BDI-së në këtë komunë Ejup Abazi i cili për Top24 tha:

”Unë jam kryetar dege i BDI-së në këtë komunë, nuk kam marë pjesë në atë takim pasi ky nuk është takim i BDI-së së Ali Ahmetit, ndryshe në takim ka pasur shumë mysafir e shumë pak ose hiç nikoqir”, tha Abazi për Top24.

Ndryshe i ashtuquajturi grupi i zjarrit ka nisur një agjendë takimesh me struktura të BDI-së.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar

DIASPORA