IMG_8798
Arbër Ademi: Do të dorëzojmë padi penale për rivotimet
luci-gashi
Luçi i thotë Gashit: Mos qajë si grua…!
Arben-Taravari
Taravari i përgjigjet VMRO-së, shtëpinë në Shkup e kam blerë në 2021
Kasami-Gashi
Edhe Kasami nuk e përjashton bashkëpunimin me Gashin
mjeket
Maqedoni: Punonjësit e shëndetësisë ende nuk i kanë marrë pagat e muajit janar!
EVN-Pagesa
Shteti do të paguajë 600 deri në 800 denarë nga fatura e tyre elektrike për familjet me të ardhura të ulëta
Serhio-Ramos
Ramosi shtyn me forcë fotografin, në përfundim të sfidës me Bajernin (video)
Kasami-Gashi
Gashi: Bashkimi i Lëvizjes Besa është i mundur, mund ta takoj Kasamin (video)
gruaja-77-vjecare
212 orë nën rrënoja, shpëtohet 77-vjeçarja në Turqi
Rruga-Orash-Nuhi
Dy kryetarët e komunave takohen për të kërkuar lidhjen me rrugë të dy Orashave
Enver-Robell
Robelli: Xhami ka në çdo qytezë të Zvicrës, jepni ato para bursa dhe mos i leni këto të rinj..

Trend

vetura-drejtori-idrizov
Digjet vetura e drejtorit të burgut të Idrizovës
vmro-dpmne
VMRO planifikon shkurtimin e 130 institucioneve dhe administratës
IMG_8750
Taravari: Njerëzit nuk kanë të drejtë vetëm të shpresojnë…ata kanë të drejtë edhe të Besojnë!
IMG_8751
RMV, gjysma e parave apo afro një milion euro për reklama politike në rethin e parë shkuan për Sitelin, Kanal 5 dhe Alsatin
IMG_8752
Trajanov: Koalicioni VMRO-DPMNE do të ketë 63 ose 64 deputetë
IMG_8798
Arbër Ademi: Do të dorëzojmë padi penale për rivotimet
IMG_8796
Avioni ku gjendet Pallço hyri në qiellin e Maqedonisë së Veriut, së shpejti aterron
IMG_8795
Pallço sot do të arrijë në Shkup, do të dërgohet menjëherë në Burgun e Shutkës
BANESA-SHKUP
Vitin e kaluar në Maqedoninë e Veriut u regjistruan 23.545 shitblerje të patundshmërive, me vlerë 910 milionë euro
IMG_8784
Ndryshimet kushtetuese, “nyje” në bisedimet mes VMRO-së dhe VLEN-it
IMG_8777
Plagoset me armë kryeministri i Sllovakisë, Robert Fico

DIASPORA