Ramosi shtyn me forcë fotografin, në përfundim ...

Ramosi shtyn me forcë fotografin, në përfundim të sfidës me Bajernin (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

February 15, 2023, 12:02

PSZH u mposht në shtëpi ndaj Bajern Munihu në ndeshjen e vlefshme për raundin e parë të 1/8 të Ligës së Kampionëve, me rezultatin 0-1.

Në përfundim të ndeshjes, lojtarët e PSZH-së u afruan pranë tifozëve të tyre duke i duartrokitur dhe falenderuar për atmosferën dhe gjithashtu në shenjë keqardhje për humbjen. Momenti që është filmuar nga një tifoz është bërë virale.

Në pamjet shihet qartë Serhio Ramos dhe një fotograf që i afrohet pranë për të bërë punën e tij dhe mbrojtësi spanjoll e shtyn me forcë duke e larguar.

 

Kjo skenë është komentuar menjëherë në rrjetet sociale dhe nuk kanë munguar komentet negative nga tifozët duke shpjeguar se si Ramos nuk tregoi aspak respekt për fotografin që po kryente detyrën e tij./abcnews/

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA