arben-taravari
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
Feta-Alimi
Feta Alimi: Unë sot dola nga burgu, por aty mbetën disa shokë pa faj (video)
Erdogan
Çfarë do të thotë fitorja e Erdoganit për Turqinë dhe botën?
Zeka-Ibrahimi
Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin
EVN-rryma
Do të kthehet tarifa e lirë e rrymës gjatë ditës në Maqedoni
artan-grubi
Grubi: Këtë javë fillojnë punimet për Korridorin 8
policia-austri
Përleshje mes shqiptarëve dhe serbëve në Austri
KFOR-1
30 ushtarë të KFOR-it u plagosën të hënën, disa në gjendje më të rëndë shëndetësore
IMG-20230529-WA0005
Ibrahimi: Bashkëpunimi opozitar është nevojë e shqiptarëve
f9fee51a-9419-469a-844a-f0731a872f8c.jpeg
Qamili: Nuk na mjafton vetëm Tetova, ndryshimin do ta sjellim edhe në nivel qëndror
Lloga-@Krenar
Ministri Lloga nënshkroi udhëzimin, në çertifikatë do të jetë shtylla e përkatësisë etnike

Trend

Kuvend-696x437
Ndërroi jetë ish deputeti në Kuvendin e Maqedonisë, bie nga kulmi i shtëpisë së tij (Foto)
Kuvendi_07-730x470-1
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
mpj-1-1-1-1-1
Qytetarët e RMV të largohen nga Libani për shkak të përkeqësimit të situatës së sigurisë, apelon MPJ
autobus-privat-shkup
Nga e hëna, transportuesit privatë nuk do të qarkullojnë në Shkup, shkak borxhet ndaj tyre
bejxhan
Micevski i VMRO-së ftoi deputetët turq t’i bashkëngjiten qeverisë, Bejxhan Iljaz: Jemi pjesë e Frontit Evropian
AGELER-MK-750x430
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin
arben-taravari
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
kutura-bashkimi-780x470
Reshjet e rrëmbyeshme, dëme të shumta në Tetovë
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
nafta-780x439-2-696x392
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
IMG-20240624-WA0016
Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane Orhan Murtezani nga koalicioni

DIASPORA