Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin...

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Autori

Autori

Portali Tetova

May 30, 2023, 08:05

Zeqirija Ibrahimi në Klan Debat theksoi se i kanë tejkaluar hatërmbetjet mes ish bashkëpartiakët e tij nga Lëvizja Besa dhe se të dyja palët e kanë kuptuar se ajo periudhë nuk ka qenë diçka e mirë.

Hatërmbetjet mes tyre, sipas Ibrahimit, kanë qenë më tepër në rrafsh emocional, porse nuk i kanë rënduar njëri tjetrit me ofendime të rënda.

Ai përmendi krerët e Aleancës për Shqiptarët, të cilët, sipas tij, e kanë quajtur liderin e BDI-së “psikopat” dhe “vrasës”, ndërsa sot janë partnerë, përcjell Klan Macedonia.

“Më duhet ta them, opinioni e di shumë mirë se ne përkundër se kishim shumë hatërmbetje në atë kohë, kemi qenë shumë të kujdesshëm për kualifikimet.

Fjala bie, askush nga ne nuk i ka thënë tjetrit se është për spital psikiatrik sikurse Arben Taravari i tha Ali Ahmetit dhe sot janë bashkë në qeveri.

Ose askush nga ne nuk i tha se je vrasës i imi sikur Ziadin Sela që i tha Ali Ahmetit e sot janë bashkë…”, tha mes tjerash Zeqirija Ibrahimi./KlanMacedonia

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA