21 vjetori i BDI-së: Integristët në Shkup, “Gru...
GRUPI I ZJARRIT TETOVË

21 vjetori i BDI-së: Integristët në Shkup, “Grupi i zjarrit” në Tetovë

Autori

Autori

Portali Tetova

June 3, 2023, 04:06

Më 5 qershor Bashkimi Demokratik për Integrim ne hotelin Aleksandër Palas në Shkup me koktej festiv do të festojë 21 vjetorin e formimit të kësaj partie.

Nëpërmjet një postimi në Facebook këtë e bëri të ditur lideri i kësaj partie Ali Ahmeti.

Ndërsa nga ana tjeter fraksioni në BDI apo siç njihen si Grupi i Zjarrit ka njoftuar që manifestimin e 21 vjetorit të BDI-së do ta mbajnë në Tetovë po në këtë datë 5 qershor (e hënë).

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA