74 vjeçari nga Gostivari vd es në një objekt ho...

74 vjeçari nga Gostivari vd es në një objekt hotelierik, ja çka thotë policia!

Autori

Autori

Portali Tetova

January 10, 2023, 03:01

Gjatë ditës së djeshme një 74-vjeçar është gjendur i vd ekur në një objekt hoteliere në Gostivar.

Nga Sektori për Punë të Brendshme njoftojnë se mjekët kanë konstatuar vd ekje pa shenja dh une.

“Dje (09-janar) në ora 11:20 në SPB-Tetovë është raportuar se në një objekt hotelierik në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar, ka ndërruar jetë 74-vjeçari N.T.. Mjeku nga ndihma e shpejtë ka konstatuar vdekjen pa shenja dhu ne.

Është kryer këqyrja dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i N.T. është dorëzuar për autopsi”, thonë nga SPB-Tetovë.

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)
1681670161_maxresdefault
“Sa fëmijë duhet të bëjë një çift?” Ahmed Kalaja: Gjashtë është minimalja, kush lind 12 është kampion
policia-714x420
Vrasje e dyfishtë në Kumanovë, një i plagosur

DIASPORA