Ali Ahmeti i’a thotë këngës me Ilir Shaqirin (V...

Ali Ahmeti i’a thotë këngës me Ilir Shaqirin (VIDEO)

Autori

Autori

Portali Tetova

March 20, 2023, 02:03

BDI sonte në Çair do të mbajë tubim partiak ku është paralajmëruar ardhje edhe e Ali Ahmetit.
E kryetari i BDI-së këtij tubimi po i prinë duke kënduar këngën e “Jakup Ferri”, bashkë me këngëtarin e njohur kosovar Ilir Shaqirin.

Tubimin e sotëm të BDI-së e komentoi edhe kryeministri Kovaçevski.

“Dua të iu dëshiroj sukses në tribunën e brendshme që e ka BDI, këto janë aktivitete normale që i bën secila parti pulitke, siç gjithashtu gjatë fundit të 2022 bëri partia jonë, LSDM. Ku mbajtëm 72 tribuna, që përfundoi me tribunë të madhe me mbi 11.000 persona”, tha Dimitar Kovaçevski – kryeministër

Ndërkohë Izet Mexhiti nga Grupi i Zjarrit për TV21 ka thënë se nuk janë të ftuar në këtë tubim dhe se ky është tubim i mbështetësve të Artan Grubit.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA