'Art me 🤍' për momentet e paharueshme

‘Art me 🤍’ për momentet e paharueshme

March 20, 2023, 08:03

Momentet më të bukura në jetën tonë kërkojnë shumë kujdes dhe detaje, ndaj ‘Art Dekor’ mendon për ju duke ju dhënë zgjidhjen e duhur për kujtime të paharuara duke sjellur risi në tregun tonë.

‘Art me Zemër  🤍‘ është dekori më i ri që Art Dekor e bënë me zemër për festën tuaj më të rëndësishme e që ëndërrat tuaja i kthen në realitet. Ne sjellim dashuri dhe dritë në eventin tuaj.

Krijoni vetës rehati duke na lejuar që ne të planifikojmë dekorin e festës tuaj që të ndjeni magjinë e ‘Art me Zemër  🤍‘ nga kompania jonë.

Art Dekor bashkon njerëzit dhe kompanitë që kanë për qëllim për të krijuar ART, prandaj ne bashkpunojmë me kompani si Goldpapier.shop dhe Besnikphotography. ArtGraphicStudio, Kompania Flori etj…

Qëndroni të lidhur me ne duke na ndjekur në faqen e instagramit @artdekor.mk dhe duke kontaktuar në numrin e telefonit 077 548 494

 

Mos e humb

Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
Messi-shtepia-vjedhje
Udhëheqësi i bandës shqiptare tregon pse nuk e grabiti shtëpinë e Messit
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”

Më shumë nga kategoria

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA