received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Ylber-Amir Dalipi
Ndryshime në SPB-në e Tetovës, shkon Amir Dalipi vjen Ylber Halili
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
pellumb-gurra1-1130x635
Tetovari Pëllumb Gurra dizajnoi interierin e Rolls-Royce: Mjaft krenar dhe i emocionuar për këtë arritje
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
IMG-c693b4f476e37eec0b01373e74c87a09-V
Merimanga në Tetovë në gjah pas mërgimtarëve, qytetari: Drejtori i VMRO 'djeg' gurbetçarët
dj-lind
DJ LINDI po bën namin- erdhi me qetësi dhe po hyn në legjendë!
Ejup Alimi-Ismet Guri
Ejup Alimi dhe Ismet Guri dënohen me 3 vite e gjashtë muaj burg
kovacevski-merko
LSDM vazhdon ta mbështesë Merkon në Strugë
Fatmir Mexhiti
Ministri Mexhiti konfirmon dorëheqjen e Pëllumb Velës, tregon arsyen
Aleksandar Shallenberg1
Maqedonia rrezikon izolimin nëse nuk i pranon ndryshimet kushtetuese, thotë kryediplomati austriak

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA