Ballist Morina i kërkon publikisht Edi Ramës të...

Ballist Morina i kërkon publikisht Edi Ramës të vetëvritet (foto)

Autori

Autori

Portali Tetova

July 6, 2023, 09:07

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama para pak orësh ka publikuar agjendën e tij për sot.

Rama do të vizitoj sot Kosovën, Maqedonin dhe në fund Serbinë.

Teksa Rama publikoi këto vizita ishte komenti i Ismail Morina-Ballisti ku i kërkon të vetëvritet publikisht Edi Rames.

“Ti je nji aventurier qe e ke drejtuar këtë popull me gallata e fasada dhe ke kujtuar se edhe shtetin e Kosovës mund tallesh si tallesh me popullin tënd. Gjakova nuk do ta fali kurrë shpërfilljen që i bërë, Vetëvritu” ishte në pjesë e komentit të tij

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar

DIASPORA