Deputeti turk “ia mbath” në transmetim të drejt...

Deputeti turk “ia mbath” në transmetim të drejtpërdrejtë kur ra tërmeti 6.4 ballë

Autori

Autori

Portali Tetova

February 21, 2023, 01:02

Deputeti i partisë MHP, Lütfi Kaşıkçı, i cili ishte në Hatay duke dhënë një prononcim për mediat përsa i përket situatës aktuale atje, u pa live teksa ikën me vrap, në momentin kur tërmeti 6.4 ballë goditi Turqinë, duke rikthyer panikun mes qytetarëve.

Deputeti i MHP-së në Hatay, Lütfi Kaşıkçı, i cili u kap në transmetimin e drejtpërdrejtë të tërmetit, vrapoi në panik. Shumë kanale e kapën drejtpërdrejt pamjet e momentit kur vendi u godit nga tërmetet.

Kujtojmë se ditën e djeshme Turqia u godit nga dy tërmete të tjerë të fortë, i pari ishte i magnitudës 6.4, në orën 20:07 me epiqendër në Samandag, ndërsa i dyti ishte me magnitudë 5.8 ballë, por në këtë qark. /A2CNN

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
xhaka-shaqiri
Xhaka e Shaqiri në Serbi, presidenti i Federatës zvicerane flet për sfidën
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA