Gjendet i vdekur një 51 vjeçar në fshatin Jegunoc

Gjendet i vdekur një 51 vjeçar në fshatin Jegunoc

Autori

Autori

Portali Tetova

May 3, 2023, 03:05

Të martën mbrëma rreth orës 22 e 25 minuta, në Stacionin Policor në Tetovë është denoncuar se në afërsi të një ish objekti hotelerik në fshatin Jegunoc është gjetur i vdekur 51 vjeçari me iniciale L.M nga ky fshat.

Mjeku i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vdekjen e tij dhe se nuk ka pasur gjurmë të dhunës.

Është kryer hetim me pjesëmarrjen e Prokurorit Publik, mjekut nga reparti i mjekësisë ligjore dhe ekipet e Sektorit për Punë të Brendshme në Tetovë, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar familjes.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin

DIASPORA