Grubi: Për Ali Ahmetin do të shkruajnë librat, ...

Grubi: Për Ali Ahmetin do të shkruajnë librat, krenar që jam krah tij

January 14, 2023, 08:01

Zëvendëskryeministtri i parë, Artan Grubi së bashku me kreun e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe kabinetin Qeveritarë kanë takuar sot banorët e Ҫegranit ku së bashku kanë diskutuar për të mirat dhe projektet që Qeveria ka marrë ndër vite për këtë zonë.

Grubi para banorëve tha se këtë takim e kanë organizuar për të dëgjuar nga vet qytetarët vlerësimet, vëretjet e qytetarëve të Gostivarit për Qeverisjen dy vjeҫare të BDI-së dhe tha se kjo Qeverië është vazhdim i Qeverive tjera të BDI-së por ka bërë më shumë se cdo Qeveri tjetër.

Por Grubi tha se është krenarë që është përkrah Ali Ahmetit dhe se për të do të shkruajnë librat.

“Jam krenarë që jam krah Ali Ahmetit. Për të gjithsesi do të shkruajnë librat”, tha mes tjerash Grubi.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_4672
Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet

DIASPORA