Historia e suksesit të Palma Mall nga Tetova va...

Historia e suksesit të Palma Mall nga Tetova vazhdon, të premten hapja e një pjese të re ekskluzive

October 25, 2023, 12:10

Historia e suksesit të qendrës tregtare Palma Mall nga Tetova vazhdon. Kemi përfunduar 9 vite punë të suksesshme si lider në rajon me vënien në punë të kapacitetit të ri modern, më të madh, më bashkëkohor dhe me marka ekskluzive.

Palma Mall si qendër tregtare, së bashku me pjesën e re që është aktualisht në ndërtim dhe do të hapet zyrtarisht për vizitorët ditën e premte më 27 tetor, mbulon 77.000 m2, nga të cilat 38.000 m2 janë me qira për klientët, 22.000 m2 janë parking të brendshëm. hapësirë në 2 nivele nën zero. Për kënaqësinë tonë dhe tuajën, mbi 150 dyqane dhe marka janë të pozicionuara dhe të pranishme në Palma Mall, prej të cilave madje 75% janë marka ndërkombëtare botërore, gjë që tregon edhe një herë pse jemi liderë në rajon dhe e sjellim këtë rajon më afër botës përmes ne. Jemi krenarë të njoftojmë se për herë të parë në qytetin tonë, pikërisht këtu, markat e reja nga LPP Group, Reserve, Cincy, Mojito, Crop, House, pastaj De Facto, Burger King, Usta Donner, Zbaro, Neptune, Homax, Bagjeti Premium, Open, Annie Sweets me konceptin e fundit unik, dyqan AJKOS, dyqan A1, Kyra Women, Fanzone – World of Fan, Saat We Saat, Tom Taylor me konceptin e fundit, Cowboy Candy dhe gjithashtu për vitin e ardhshëm tashmë kemi zyrtarë njoftime dhe parakontrata me markat e reja globale që do të hyjnë ekskluzivisht tek ne për herë të parë.

Natyrisht, duhet të përmendim edhe disa nga bashkëpunëtorët tanë të cilët tashmë janë të pozicionuar me ne në qendrën tregtare dhe kanë vite që punojnë me sukses, janë DM, Supermarketi Ramstor, JISK, Commodita, Madam COCO, LC Waikiki, Parfoa, Sfarovski, Pandora, Baz, Sport vision, Sport reality, sport-m, kemopharmaci, Jox Premium, Tudors, Sarah Fashion, Penty, Pizero, Zuhre, Shatzi parfumeries, MyTime, Ideal Home, FLO, Bacon Bakers, Emporium, Office Plus, Miss Spice .

Për më të vegjlit dhe më të dashurit ofrohet një hapësirë e veçantë në një sipërfaqe të madhe, është “Fan Zone”, një koncept i ri argëtimi, lojërash, kërcimi, ngjitjeje, fluturimi, patinazhi, gara sociale dhe e gjithë kjo do të jetë në një një sipërfaqe prej mbi 2200 m2, një ambient i projektuar posaçërisht nga arkitektët tanë në bashkëpunim me personelin mjekësor, ku ajri do të përpunohet dhe filtrohet përmes 3 filtruesve të ajrit, duke treguar kështu kujdesin tonë për shëndetin e më të rinjve në këtë kohë kur janë vazhdimisht të pranishme bakteret dhe viruset. Dëshirojmë të shpallim emra të rinj në sektorin e ushqimit dhe kateringut, tashmë ekziston restoranti Emporium a la carte, lounge bar social Sobranie me një atmosferë të mrekullueshme, ka një shumëllojshmëri restorantesh të ushqimit të shpejtë si KFC, Burger King, Usta Donner, Zbaro, Merak Grill, Pomodoro Food, Donner King, Shatzi Sandwich Shops, Mon Sherry Yami Jogurt, dhe për vitin e ardhshëm mund të shpallim edhe shumë marka të tjera të njohura botërore që vijnë për herë të parë.

Në mënyrë që vizitorët tanë të përjetojnë gjithë këtë eksperiencë dhe kënaqësi të madhe në qendrën tonë tregtare, ne ofrojmë dhe ofrojmë parkim PLOTËSISHT FALAS i cili ka një kapacitet prej 1,100 vende parkimi të brendshëm dhe 350 vende parkimi të jashtëm.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për vizitorët tanë. Palma Mall me mbi 1600 punonjës është një nga liderët në rajon, ndaj ne dëshirojmë të inkurajojmë të gjithë ata që duan të ndërtojnë karrierën e tyre në një nga markat e Palma Mall, të ndjekin shpalljet e punës dhe të hedhin hapin e parë. Ju presim me padurim në hapjen zyrtare për vizitorët më 27 tetor, e premte në Palma Mall.

Prisni shumë argëtim.

Mos e humb

Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
Messi-shtepia-vjedhje
Udhëheqësi i bandës shqiptare tregon pse nuk e grabiti shtëpinë e Messit
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”

Më shumë nga kategoria

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
bujar-osmani-1
"Bujar Osmani është takuar me Gruevskin, bisedohet për kthimin e tij në Maqedoni"
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!

DIASPORA