Itali, shqiptarja humb jetën tragjikisht në aks...

Itali, shqiptarja humb jetën tragjikisht në aksident

December 30, 2023, 06:12

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një shtetaseje shqiptare në Itali. Pavarësisht ndihmës së shpejtë mjekësore, ajo humbi jetën në vendin e ngjarjes.

Gruaja po kalonte rrugën pranë një një kryqëzimi semaforik, por jashtë vendkalimit të këmbësorëve, bëjnë me dije mediet italiane. Një makinë tip “Polo” e goditi dhe viktima fluturoi disa metra në ajër.

Ajo është identifikuar si Rabie Abeshi, 70 vjeç, banuese prej shumë vitesh në Urbania.

Makina drejtophej nga një 33-vjeçar nga Acqualagna, i cili deklaroi se nuk e kishte parë gruan duke kaluar.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e qytetit në dispozicion të organit gjyqësor.

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)
1681670161_maxresdefault
“Sa fëmijë duhet të bëjë një çift?” Ahmed Kalaja: Gjashtë është minimalja, kush lind 12 është kampion
policia-714x420
Vrasje e dyfishtë në Kumanovë, një i plagosur

DIASPORA