Ja ngucën djalin, 43 vjeçari ju hy shpullave nx...

Ja ngucën djalin, 43 vjeçari ju hy shpullave nxënësve të shkollës fillore

March 18, 2023, 05:03

Prindërit e dy fëmijëve kanë raportuar dje në polici se në shkollën e fshatit Tabanovc, 43-vjeçari I.S. sulmoi të miturit. Gjatë ditës, por disa orë më vonë, i akuzuari sërish ka denoncuar në polici se fëmija i tij është sulmuar nga nxënësit e klasës së nëntë.

Me datë 17.03.2023 në ora 14:50, S.V.(33) nga fshati Çetircë ka raportuar se rreth orës 09:20 në shkollën fillore në fshatin Tabanovc, djali i saj i mitur është sulmuar fizikisht nga I.S.(43) nga fshati Gorno Koynare . Të njëjtën ditë, në orën 15:10, S.S.(41) nga fshati Gorno Kojnare ka raportuar se djali i tij i mitur është sulmuar fizikisht nga I.S në shkollë, ndërsa rreth orës 16:10, I.S. ka raportuar se djali i tij i mitur është sulmuar fizikisht nga nxënësit e klasës së nëntë. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse, bëjnë të ditur Ministria e Punëve të Brendshme.

Mos e humb

Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
Messi-shtepia-vjedhje
Udhëheqësi i bandës shqiptare tregon pse nuk e grabiti shtëpinë e Messit
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”

Më shumë nga kategoria

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA