Kasami organizon iftar me rininë e Besës

Kasami organizon iftar me rininë e Besës

April 18, 2023, 07:04

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot ka organizuar iftar me të rinjtë e subjektit që udhëheq.

” Aty ku ka bashkim, aty ka edhe shpresë. Ata menduan se i dëbuan gjithë të rinjtë, por gabuan, sepse ka ende shumë këtu dhe këta janë shpresa e së ardhmes, janë energjia dhe forca, që askush nuk mund t’ua ndal hovin për ndryshim dhe punë të mira.
Kjo është një ndër pamjet më të bukura të energjisë rinore. Nuk kam parë pamje më të bukur gjatë këtij Ramazani se sa ky iftar me të rinjtë e Lëvizjes BESA – Tetovë me rrethinë.

Rinia është forcë që bashkon, forcë që nuk ndalet në ëndrrën për një jetë më dinjitoze dhe më të mire për të gjithë.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid034sLpShKQS4R7WdG94BvpCv9UDGoZ9ooCeQtBBq12ewZv2cvkiwrp7At6vGcD3rtzl&id=100044579644794&mibextid=Nif5oz

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
enver.jpeg
Shuhet nga jeta Enver Sulejmani nga Tetova, patrioti dhe njeriu që ia kushtoi jetën futbollit
IMG_3961
Taravari me propozim: Zgjedhja e presidentit të bëhet nga Kuvendi
IMG_3956
Filloi vazhdimi i punëve në ndërtimin e Xhamisë në Tophane të Shkupit
IMG_3953
Gordana Siljanovska Davkova sërish dëshiron të jetë kandidate për president të shtetit nga radhët e VMRO-së
IMG_3952
Ora më e madhe në botë qëndron në kullën e katërt më të lartë të botës në Arabinë Saudite
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë

DIASPORA