Kasami: Po punojmë ta dërgojmë Ali Ahmetin në s...

Kasami: Po punojmë ta dërgojmë Ali Ahmetin në shtëpi!

Autori

Autori

Portali Tetova

June 6, 2023, 07:06

E sa i përket 21 vjetorit të BDI-së në Tetovë ka folur edhe kryetari I kësaj komune Bilall Kasami I cili shprehet se nuk kanë qenë të ftuar në këtë manifestim por edhe po të ishin, qëllimi i tyre nuk është t’a mbështesin BDI-në por ta dërgojnë në opozitë.
Sipas Kasamit, Besa dhe koalicioni opozitar që po e ndërtojnë me partitë tjera, qëllimin do ta kenë që lideri iBDI-së Ali Ahmeti, të ikë më në shtëpi!
“Ne po punojmë me gjithë angazhimin tonë, strukturimin e Lëvizjes Besa, koalicionin e gjerë opozitar që po e ndërtojmë, që BDI-në ta çojmë në opozitë. Nuk ka të bëjë me bojkotim, ne kemi thënë se Ali Ahmeti duhet të shkojë në shtëpi sepse boll e ka më në politikë!”, tha Bilall Kasami, kryetar i Lëvizjes Besa.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA