Kasami rithekson qëndrimin për 'Grupin e Zjarri...

Kasami rithekson qëndrimin për ‘Grupin e Zjarrit’: Formoni parti dhe hajdeni bisedojmë

April 10, 2023, 08:04

Gjatë emisioni Click Plus, kryetari i BESËS, Bilall Kasami i dërgoi mesazhe fraksionit brenda BDI-së, i quajtur Grup i zjarrit.

“Grupi i zjarrit fillimisht duhet të vendos se si do të veprojë dhe pastaj mund të flasim për bashkëpunim të mundshëm. Nëse nesër ky grup largohet nga BDI, apo nga struktura që e ka kapur BDI-në, atëher mund të them se me këtë strukturë ne do të gjejmë gjuhën e përbashkët me to dhe bashkëpunimin e mundshëm”, tha Kasami.

Sipas Kasamit, BDI është peng i Artan Grubit.

“BDI dhe Ali Ahmeti është peng i Artan Grubit. Kjo situatë është e ngjashme me situatën që pati para disa vitesh. Aso kohë Ali Ahmeti nuk ishte i kapur dhe ndërmori një hap që u vlerësua, por tani shihet që është i kapur edhe ai dhe nuk po ndryshon edhe përkundër heqjes së disa njerëzve nga BDI të cilat kanë sjellë kësaj partie 70 për qindshin e votave”, tha Kasami.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_4636
VLEN: BDI me politikat e saj destruktive dhe anti-shqiptare, nxorri në rrugë elitën intelektuale shqiptare, duke u përpjekur ti nënshtrojë e poshtërojë
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin

DIASPORA