Kasami: Të korruptuarit s’mund të flasin për fr...

Kasami: Të korruptuarit s’mund të flasin për front evropian! (Video)

Autori

Autori

Portali Tetova

May 23, 2023, 10:05

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, në intervistën e tij për gazetën LAJM, ka thënë se nisma e kreut të BDI-së Ali Ahmeti për frontin evropian nuk është e sinqert dhe se partia e tij refuzon t’i bashkohet kësaj iniciative.

“Të flasë BDI për një koalicion evropian dhe në bazë ditore të punojë kundër integrimit të Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian është e pandershme dhe këtë e di çdo qytetar.

Nuk mundet të flasim për fron evropian kur brenda e ke Artan Grubin i cili në bazë ditore krijon spine mediatike, krijon informata të rrejshme kundër qytetarëve shqiptare dhe qytetarëve në përgjithësi”, tha mes tjerash Kasami në intervistën e tij për gazetën LAJM.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”
IMG_4659
Bujar Osmani e nis nga Këshilli i tij vendor: Kam privilegjin të bartë mbi supet e mia misionin presidentit të parë shqiptar
IMG_4655
Arrestohen 38 narkodilerë në operacionin policor kundër rrjetit të organizuar kriminal në Tetovë dhe Gostivar

DIASPORA