KFOR-i lejon Njësinë Speciale të kalojë në Lepo...

KFOR-i lejon Njësinë Speciale të kalojë në Leposaviq, por i ndalon ministrat!

Autori

Autori

Portali Tetova

June 19, 2023, 08:06

Para pak minutash KFOR-i ka lejuar Njësinë Speciale të Policisë së Kosovës që të kalojë në Leposaviq.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se njësitet Speciale kanë kaluar pengesën e vendosur tek “Nothing Hill” dhe janë nisur drejt komunës së Leposaviqit për të zënë terren.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se KFOR-i ka marrë vendim që nga sot mos të lejojë më ministrat dhe zyrtarët e lartë shtetërorë për të vizituar kryetarët e “ngujuar” në komunat veriore.

Sipas KFOR-it, vizita të tilla provokojnë situatën aktuale dhe nuk ka siguri të mjaftueshme për veprime të tilla./Indeksonline/

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
431185269_778913454269262_405676716889227549_n
Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit, falenderon mjekun Ilir Hasani për operacionin e suksesshëm
7308C127-A9D6-48B0-9ACA-2E63C57A36C9-696x396
Si e mbajti të fshehur 3 muaj? Kallashi bëhet nënë e një djali
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit

DIASPORA