Maqedoni

Kjo është studentja nga Maqedonia e cila u gjet e vdekur, ja mesazhi i fundit misterioz i saj në FB! (Foto)

Autori

Autori

Portali Tetova

May 2, 2024, 09:05

Policia po punon për zbardhjen e rastit të 26-vjeçares, e cila u gjet e pajetë në një shtëpi ku jetonte si qiramarrëse. Informacionet jozyrtare thonë se vajza ka ardhur në Shtip ku nëna e saj ishte duke vuajtur dënimin me burg dhe në fakt nëna e saj është gruaja që vitin e kaluar vrau një burrë në Kavadar dhe më pas i dogji trupin.

Nëna e 26-vjeçares H.B., e cila u gjet e pajetë në banesën e saj pardje në Shtip, vitin e kaluar kreu një masakër të paparë në trupin e një pensionisti nga Kavadari.

Më 26 prill në ora 23:57, tashmë e ndjera H.B. ka lënë një mesazh prekës dhe paksa misterioz në rrjetin social Facebook:

– Kjo është drejtësia juaj! Ju mashtroni njerëzit e pafajshëm me gënjeshtra dhe manipulime! Oligarkët të gjithë për një! Llogari e hakuar! Mesazhe të përcjella! Qëllimisht më bëtë bullgare për të më varrosur!Më bëtë racist ndërsa ju ishit të gjithë të bardhë dhe unë isha e zezë. E vrarë nga familja dhe perënditë e pushtetit dhe opozitës! Dëshmi të rreme! Komploti! Përdhunues! Manipulim! Kërcënime! 😉 gjurma juaj po qëndron 😉

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
IMG_9448
Apasievi kundër Gashit, Mickoski: Apasievi nuk i’a vlen të komentohet!
IMG_9446
Ka filluar seanca konstituive në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut
Ali Ahmeti
A do ta votojë Ali Ahmeti propozimin që Afrim Gashi të bëhet kryetar i Kuvendit? 
menduh-thaci-1
A do ta votojë Afrim Gashin për kryetar Kuvendi? Flet Menduh Thaçi
afrimii-696x451
Afrim Gashi jep dorëheqje nga funksioni i kryetarit të Alternativës, pasi do ta udhëheq Kuvendin e RMV-së
445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin

DIASPORA