Komandat Baruti: “Izet Mexhiti është kancer për...

Komandat Baruti: “Izet Mexhiti është kancer për tenderashat, sharllatanat, servilët”

Autori

Autori

Portali Tetova

July 7, 2023, 09:07

Xhem Baruti Llamallari:

E du be, e du, e dua vetëm pse është kancer për tenderashët, sharllatanët, servilët dhe për tradhtarët e poshtër!
I drdihen, i dhihen, ethet n’bark ju hyjn po sa të paraqitet në press!

Te gjithë e dojn Izetin, vetëm disa pe dojn më shumë poziten duke harruar qe ky do të jetë figura qendrore shqiptare ne maqedoni 2024-2032! Nejse, mendja tyre vazale mendojn qe përseri vijn te ky! harropikcom!

2016 menzi qe e shkputi BDI nga VMRO e Gruevskit!
Tash, nuk shkput mo Izeti, veç ka me kput, disa ne Idrizovë e disa ne Bardhoc!

Izet Mexhiti e ka bekimin e të gjithëve qe të bën kualicione apo matematika me t’gjithëý me qëllim qe te sjelle drejtësi këtu.

Përpara legjendo

Mos e humb

Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
Messi-shtepia-vjedhje
Udhëheqësi i bandës shqiptare tregon pse nuk e grabiti shtëpinë e Messit
Fisnik Isaku
Edhe një tetovar që jeton në Danimark do jetë pjesë e U21 të Maqedonisë
Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”

Më shumë nga kategoria

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA