Krah për krah me Azet, a po rrikthehet në skenë...

Krah për krah me Azet, a po rrikthehet në skenë këngëtari tetovar S4MM?!

Autori

Autori

Portali Tetova

January 2, 2023, 05:01

Në rrjetin social Instagram mbrëmë ka qarkulluar një foto ku këngëtari me famë botërore Azet është parë përkrahë tetovarit Samir i njohur ndryshe si S4MM.

Reperi tetovar i humbur për gatj një vit siç duket ka vendosur të kthehet në skenë edhe atë fuqishëm duke pozuar së bashku me reperët ndërkombëtarë.

Siç mëson portali ynë, reperi do të sjellë në skenë një muzikë që pritet të jetë hit duke marrë parasyshse ky i fundit ka bashkëpunime të shumta me reperë të vendit dhe ndërkombëtarë.

 

Viti 2023 është i rezervuar siç duket për reperin tetovar që siç duket ka lënë pas ndodhit e fundit për tu rikthyer në treg fuqishëm.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA