Mediumet serbe raportojnë për arrestimin e tre ...

Mediumet serbe raportojnë për arrestimin e tre pjesëtarëve të Njësitit Special të Kosovës

Autori

Autori

Portali Tetova

June 14, 2023, 12:06

Mediumet në Serbi kanë raportuar për arrestimin e tre pjesëtarëve të Njësitit Special të Policisë së Kosovës.

Siç ka njoftuar “B92”, ata janë arrestuar nga forcat speciale të Policisë së Serbisë, ndërsa për këtë aksion është njoftuar edhe presidenti serb Aleksandar Vuçiq.

Vuçiq ka marrë këtë informatë ndërsa ishte në Ambasadën e Rusisë në Beograd.

© KOHA.

Mos e humb

IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija

Më shumë nga kategoria

IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
IMG_3951
Kolli i thatë merr hov në Maqedoni/ Nga 56 raste të regjistruara, 14 janë fëmijë nën moshën një vjeçare
IMG_3950
Kovaçevski u kërkoi falje mediave për deklaratën e një dite më parë
Edi-Ramaa
Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)
1681670161_maxresdefault
“Sa fëmijë duhet të bëjë një çift?” Ahmed Kalaja: Gjashtë është minimalja, kush lind 12 është kampion
policia-714x420
Vrasje e dyfishtë në Kumanovë, një i plagosur
IMG_3944
Zjarr i madh në Zhelinë të Tetovës, digjen goma të vjetra

DIASPORA