Merimanga në Tetovë në gjah pas mërgimtarëve, q...

Merimanga në Tetovë në gjah pas mërgimtarëve, qytetari: Drejtori i VMRO ‘djeg’ gurbetçarët

Autori

Autori

Portali Tetova

August 4, 2023, 08:08

Rrugët dhe parkingjet të mbushura me vetura fal mërgimtarëve si dhe tollovia urbanistike në Tetovë janë të përditshme në këtë periudhë ku kthehen bashkëatdhetarët tonë.

Por që kësaj i shtohet edhe merimanga e Parkingut të qytetit që lëviz orë e çast për të kapur vetura.

Megjithatë në redaksinë e Tetova1 kanë ardhur reagime të shumta se merimanga është në gjah pas veturave me tabela të huaja e që voziten nga mërgimtarët tonë. Këtë e dëshmojnë edhe me fotot e dërguara. Ata akuzojnë se drejtori nga rradhët e VMRO dëshiron të mbush arkën duke rrjepur mërgimtarët shqiptar.

Tjera nga #Mergimtaret

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA