Momenti kur makina përplaset dhe hyn në dhomën ...

Momenti kur makina përplaset dhe hyn në dhomën e ndenjes (video)

Autori

Autori

Portali Tetova

March 29, 2023, 08:03

Policia e Cambridgeshire në Britaninë e Madhe ka shpërndarë pamjet e një makine e cila përplaset me dhomën e ndenjes të një shtëpie duke shkaktuar një dëm prej 30 mijë Paundësh. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në vitin 2021.

Pas përplasjes, shoferi, i cili dyshohet se ishte i pirë, u arratis.

Më vonë, ai mori policinë në telefon për t’i informuar se makina e tij ishte vjedhur.

Shërbimet e emergjencës të cilat arritën në vendin e ngjarjes, gjetën një Audi dhe airbag-un e hapur. Aty u gjet ADN-ja e shoferit.

 

Ai u dënua me 2 vjet burg dhe u urdhërua që ë paguajë 12 mijë Paund kompensim. Fatmirësisht në momentin e përplasjes, pronarët e shtëpisë po flinin gjumë në katin e dytë të ndërtesës./tvklan.al

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA