Një nga figurat kryesore të luftës në Maqedoni ...

Një nga figurat kryesore të luftës në Maqedoni i bashkohet Lëvizjes BESA?

March 18, 2023, 05:03

Pritet të udhëheq degën e Lëvizjes Besa në Austri

Një nga figurat kryesore të luftës së vitit 2001 në Maqedoninë e Veriut, Rashit Bardhi i njohur si komandant Rusi pritet ti bashkangjitet Lëvizjes BESA por në diasporë.

Zyrtare.net mëson se komandant Rusi pritet të zgjidhet në krye të degës së Lëvzijes Besa në Austri. Ky i fundit është parë gjatë nën shoqërinë e krerëve të lartë të Besës që po qëndrojnë në Austri.

Kujtojmë që Lëvizja Besa tash e një kohë ka filluar me aktivizimin e strukturave në diasporë, ndërsa në këto tubime shihet një interesim i madh i mërgatës shqiptare.

Mos e humb

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Më shumë nga kategoria

IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_3264
Granit Xhaka iu prin maestrove të mesfushës në Top 7 ligat evropiane
donarti-750x504
Donart Bexheti, supertalenti shqiptar në Danimarkë, që dëshiron t’i ngjajë Cristiano Ronaldos!
Agron Memeti
Agron Memedi bashkohet si pjesë e stafit teknik te skuadra kuq e zi
Online Spor Bahisleri Şirketi Ve Casin
All The Classic Pinup Poses For Vintage Romance Photoshoot
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
Pin Up Online Casino Aviator Pin Upwards Apostas Esportiva
IMG_4179
Pesë gjërat që nuk duhet t’i postoni kurrë në Facebook

DIASPORA