Noizy e fton Luizin të performojnë së bashku “J...

Noizy e fton Luizin të performojnë së bashku “JM2”, thotë se fituesi i BBVA ka merita për suksesin e hitit

Autori

Autori

Tetovarja

May 8, 2023, 10:05

Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, ka mbajtur koncertin e parë pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ai këndoi në një nga diskotekat më të mëdha të Tiranës, ku i ftuar për të argëtuar publikun ishte edhe reperi Noizy.

Ky i fundit tregoi në skenë se shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim me Luizin, i cili është shquar si senzacioni i muajve të fundit në rrjetet sociale.

https://host.vpplayer.tech/player/ptkzurlv/vjsnltzn.html

Në momentin që reperi filloi të interpretonte para publikut hitin “Jena mbretër 2”, i njëjti potencoi se Luizi ishte një meritor për suksesin e saj, me këndimin e vazhdueshëm që ia ka bërë gjatë qëndrimit në shtëpi.

“Dua të këndoj edhe një këngë tjetër dhe këtë këngë dua ta këndojnë të gjitha çapaçulat me mua. Arsyeja pse është se disa etiketime që janë bërë në Instagram nga Luizi janë bërë super trend”, tha Noizy mes të tjerave.

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA