Nuk ndalet puna në Tetovë, javën e ardhshme asf...

Nuk ndalet puna në Tetovë, javën e ardhshme asfaltohen 5 rrugë tjera

July 8, 2023, 03:07

Nuk ndalet puna në Tetovë, javën e ardhshme asfaltohen 5 rrugë tjer

Komuna e Tetovës, gjegjësisht udhëheqësia me në krye Bilall Kasamin po punojnë me një intensitet të madh në asfaltimin dhe rregullimin e rrugëve në Tetovë.

Nga java e ardhshme do të kryhet asfaltimi i rrugëve, si vijon: Jordan Zllatanovski, një pjese e rrugës Boris Kidriç, gjegjësisht nga rrethrotullumi i bulevardit V. S. Bato deri tek stacioni i hekurudhave, një pjese e rrugës në lagjen Çarshia e Epërme nga rrethrotullimi i Çarshisë deri te rruga që lidh Banjën e Qytetit, konkretisht tek rezervuari, Rruga 108 dhe një pjesë e bulevardit Ilinden ku do kryhet zgjerim i rrugës ne një korsi, gjegjësisht nga pompa e benzinës Makpetrol deri tek rrethrotullimi qe lidh dy bulevardet Ilinden me V. S. Bato.

Njëkohësisht do te vazhdohet edhe me rehabilitimin dhe mbushjen e gropave të çdo rruge brenda qytetit, aty ku ka nevojë per intervenim.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
431185269_778913454269262_405676716889227549_n
Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit, falenderon mjekun Ilir Hasani për operacionin e suksesshëm
7308C127-A9D6-48B0-9ACA-2E63C57A36C9-696x396
Si e mbajti të fshehur 3 muaj? Kallashi bëhet nënë e një djali
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit

DIASPORA