Policia e Tetovës në aksion, konfiskon 1.100 ci...

Policia e Tetovës në aksion, konfiskon 1.100 cigare elektrike

Autori

Autori

Portali Tetova

March 2, 2023, 12:03

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se sot është arrestuar një 27-vjeçar nga Dibra pasi i njëjti është kapur me 1.100 copë të cigareve elektrike.

“Sot (02 shkurt) rreth orës 07:35, në rrugën rajonale Dibër- Hanet e Mavrovës, në lokalitetin ” Hani i Rostushës”, zyrtarë policorë të SPB Tetovë – DPB Gostivar, kanë privuar nga liria 27-vjeçarin B.Z nga Dibra.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij dhe në veturën “Seat Alhambra” me targa të Serbisë, të cilën ai e drejtonte, janë gjetur dhe konfiskuar në thasë me fasule në brendësi të të cilave janë gjetur 1100 copë cigare elektronike pa dokumentacion përkatës.

 

Ai është ndaluar në Njësinë e Policisë Rostushë dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të përpilohet parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë./tv21/

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
xhaka-shaqiri
Xhaka e Shaqiri në Serbi, presidenti i Federatës zvicerane flet për sfidën
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA