Policia: Mësuesja ka shitur "mall" jashtë orari...

Policia: Mësuesja ka shitur “mall” jashtë orarit të punës

Autori

Autori

Portali Tetova

March 17, 2023, 01:03

Policia nga SPB Shkup dhe departamenti i krĩmĩnalistikës árrestuán pesë persona të cilët shisnin drògë në banesa me qira në Qendër dhe Gjorçe Petrov, ka njoftuar zëdhënësi i policisë, Toni Angellovski.

Për një diler, zëdhënësi i MPB-së konfirmoi se bëhet fjalë për mësuese e shkollës fillore dhe se shiste drògë jashtë orarit të punës.

Të árrestuárve iu gjet një laborator për ámfetmáinën dhe drògën me vlerë gjysmë milionë euro.

Mos e humb

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Më shumë nga kategoria

IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
Online Spor Bahisleri Şirketi Ve Casin
All The Classic Pinup Poses For Vintage Romance Photoshoot
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
"mostbet Kz Официальный Сайт: Казино И Букмекерская Контор
Pin Up Online Casino Aviator Pin Upwards Apostas Esportiva
IMG_4179
Pesë gjërat që nuk duhet t’i postoni kurrë në Facebook

DIASPORA