Saranda Imeri nga “Grupi i Zjarrit” godet rëndë...

Saranda Imeri nga “Grupi i Zjarrit” godet rëndë Ali Ahmetin, ia përmend kulmin e shtëpisë (VIDEO)

January 19, 2023, 11:01

Sekretarja për të drejtat e barazisë gjinore pranë Bashkimit Demokratik për Integrim Saranda Imeri e rreshtuar në “Grupin e Zjarrit ‘ ka goditur rëndë liderin e BDI -së Ali Ahmeti informon Tetovasot.

Këto deklarata të zjarrta ajo i ka bërë në tubimin që u mbajt në Çair. Imeri tha se këtu në sfond pashë diçka që më bëri përshtypje ëhtë koha që t’a përzëmë marren nga shtëpia tha ajo.
“Këtu në sfond pash diçka që më bëri përshtypje, është koha që ta përzëmë maren nga shtëpia. Ju jeni shtylla, temeli! Pa shtyllë e pa temel kulmi prishet, kulmi ndrohet por me rëndësi janë themelet.” u shpreh Imeri.

Ajo vazhdoi kritikat ndaj Ali Ahmetit edhe me ironizime duke theksuas se pa shtyllë dhe pa themel kulmi prishet, kulmi ndërrohet dhe se ai mund të jetë edhe prej teneqeje dhe tjegullave, por ndërrohet ndërsa ajo që është me rëndësi themeli.

Sipas saj shtylla që e mban BDI-në është “Grupi i Zjarrit” “Shtylla në BDI jemi NE” tha Saranda Imeri mbrëmë në Çair.

Por, Imeri duket se ka harruar se shtylla kryesore dhe themeli i kësaj partie është Ali Ahmeti përmes të cilit ngriten funskionarët dhe kjo parti shënoi fitore serike përmes emrit dhe figurës së tij së Ali Ahmetit. /TS/

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_4644
Sindikata e Universitetit të Tetovës organizoi protestë
IMG_4639
Fati i zi i 10 projekteve kapitale në rajonet shqiptare në Maqedoni
IMG_4638
KSHZ kompleton përbërjen e saj, Abdush Demiri bëhet anëtari i shtatë i saj
IMG_4636
VLEN: BDI nxori në rrugë intelektualët shqiptar
IMG_4627-800x881-1
MPB Shpall fletarrest ndërkombëtar për Sheval Muaremin
Казино Буй онлайн зеркало официального сайта

DIASPORA