Sejdiu: Për Lëvizjen BESA si lidere e opozitës ...

Sejdiu: Për Lëvizjen BESA si lidere e opozitës me rëndësi janë vlerat evropiane e jo funksionet!

March 17, 2023, 08:03

Nënkryetari i Lëvizjes Besa, Blerim Sejdiu i ftuar në emisionin “Top Tema” ka folur rreth aktualiteti t pokitik. Sejdiu ka dhënë qëndrimin edhe rreth “Grupi të Zjarrit” ku ka nënvizuar se ata duhet të deklarohen a janë kundër BDI-së apo vetëm kundër Grubit.

Më tej ai ka deklaruar se Besa është lidere e opozitës shqiptare.”Lëvizja Besa gjithmonë ka qenë opozita e vetme e shqiptarëve, ashtu siç është tani lidere dhe se për ne si subjekt politik nuk kanë rëndësi funksionet por vlerat evropiane”, ka përfunduar Sejdiu.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
Apuestas Deportivas Perú 2022 Casas de Apuestas Per
Pinup Casino Peru Casino en línea pin-u
Pin-up On Line Casino Giriş Onlayn Oyunları Və Qazanc Imkanlarını Açığa Çıxartın
IMG_4592
Afrim Gashi: Fitore plebishitare me 120 mijë vota më 8 maj
C8DA3CE8-FDD4-4E28-A6AA-AFC740774731 (1)
Kasami: Ne do të fitojmë! (Video)
IMG_4591
Arben Taravari: Do jem president i të gjithëve, do sjellim ndryshimin me popullin përpara

DIASPORA