Sharr Express feston 1 vjetorin e funksionimit ...

Sharr Express feston 1 vjetorin e funksionimit edhe në Prishtinë

Autori

Autori

Portali Tetova

April 2, 2023, 04:04

Agjencia turistike Sharr Express nga Tetova, sot ka mbushur 1 vit funksionimi edhe në Kosovë, më saktësisht në Prishtinë duke ofruar shërbime turistike dhe shërbime rent a car të veturave për transport dhe udhëtim.

Kjo kompani, si një prej më seriozet jo vetëm në vend por edhe në rajon numëron suksese në punë gjë që tregon edhe lëvdatat nga ana e klientëve në rrjetet sociale të cilët shkruajnë se kanë ngelur të kënaqur nga shërbimi i Sharr Express.

Në vazhdim ju sjellim të plotë postimin e Sharr Express:

Sot numërojm 365 ditë punë aktive në Prishtinë.

Sot faleminderojmë të gjithë klientët që janë shërbyer te ne, edhe pse në fillim për herë të parë, sot pas një viti disa klient janë shërbyer edhe për së dyti, treti e disa edhe më shumë.

 

Për ne si veprimtari është e njohur sepse ne e ushtrojmë për mbi 30 vite këtë profesion, por Kosova për ne ishte diçka e re sepse u perballëm me treg dhe terren të ri. Por me punë, përkushtim dhe korrektësi kaluam një vit të suksesshëm.

Ne do vazhdojmë të punojmë me të njejtin përkushtim duke shërbyer klientët me të njejtën korrektësi që të numërojm edhe një vit tjetër edhe më të suksesshëm, dhe duke u rritur me hapa te sigurtë.

https://www.facebook.com/sharrexpress/posts/pfbid02AbsvysK6H7L8F3FzjcjubYFCJsrvU5rHoYw1pGRXNNm3i6RV8yBos5mig1uNwU6sl

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA