Shtetasi i Maqedonisë vritet në Prishtinë

Shtetasi i Maqedonisë vritet në Prishtinë

June 14, 2023, 08:06

Një vrasje ka ndodhur gjatë mbrëmjes në Prishtinë, ku dyshohet se viktima është nga Maqedonia e Veriut.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën C në Prishtinë, ku është gjetur viktima pa shenja jete i qëlluar me kallashnikov.

Po ashtu bëhet e ditur se makina e personit të vrarë, është me tabela të Maqedonisë së Veriut.Portali Sinjali ka dhënë detaje të pakonfirmuara duke zbuluar edhe detaje për personin e dyshuar se është vrarë dhe që është nga Shkupi.

Sinjali bën të ditur edhe emra.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA