Sonte zhvillohet ndeshja e madhe e Ligës së Kam...

Sonte zhvillohet ndeshja e madhe e Ligës së Kampionëve, Real Madrid – Manchester City

Autori

Autori

Tetovarja

May 9, 2023, 11:05

“Ethet” e Ligës së Kampionëve rikthehet sonte me ndeshjen e parë të fazës gjysmëfinale ku do të ballafaqohen Real Madridi me Manchester Cityn.

Akti i parë do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu”, aty ku Reali synon të bëjë hapin e parë drejt finales së madhe, por përball do të ketë gjigantin anglez të Pep Guardiolës i cili po kalon nëpër një seri të jashtëzakonshme të rezultateve positive.

Dueli do të zhvillohet me fillim nga ora 21:00.

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_4672
Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet

DIASPORA