Suspendohen dy polic pas arratisjes së të bu rg...

Suspendohen dy polic pas arratisjes së të bu rgosurit nga Tetova

Autori

Autori

Portali Tetova

January 13, 2023, 03:01

Pas arratisjes e të bu rgosurit Bekim Memeti janë suspenduar dy polic mëson Klan M nga burime të Drejtoris për ekzekutimin e sanksioneve.

Nga MPB thonë se arratisja e të bu rgosurit nga “Idrizova” ka ndodhur para mesnatës. Katër zyrtarë të bu rgut e kanë shoqëruar për në spital të bu rgosurin.
Në raport thuhet se e gjithë drama ka ndodhur në autostradë.

“Punonjësit e policisë së bu rgjeve të cilët ndodheshin në një furgon “Ford Transit” të policisë së bu rgjeve kanë kërkuar ndihmë nga policët e SPB Shkup, pasi, sipas raportimit të tyre, gjatë shoqërimit të të dënuarit B.M. , nga INP “Idrizovë” në Qendrën Urgjente “Nënë Tereza”, në autostradë, i dënuari ia ka marrë ar mën shoferit I.H. (punonjës i policisë së burgjeve), ka qëlluar me ar më zjarri dhe ka plagosur I.H.. Më pas i dënuari është arratisur me një automjet pasagjerësh Audi”, thonë nga MPB.

 

Punonjësi i plagosur i policisë së bu rgjeve është dërguar në Qendrën Emergjente për ndihmë mjekësore.

“Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

Mos e humb

dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Më shumë nga kategoria

IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
ciggarre
Cigarja, shkak që infermierja të sulmohet fizikisht në Maqedoni
vlen--768x477
Sonte në Gostivar, konventa promovuese e VLEN-it për Arben Taravarin
aksidenti
Babai humbi jetën në aksident, bija në gjendje të rëndë – detaje të reja nga aksidenti në Kërçovë – Gostivar
blerim
Blerim Destani veç ëndërr e femrave dhe bukurosheve të showbizit
417492075_977054733775848_8622112516877266911_n
Bujar Osmani takohet me Erdoganin në Turqi
BDI-VMRO-bllokon-cdo-gje-europiane-ne-Kuvend-dhe-ua-merr-qytetareve-mbi-500-milione-euro-670x430
Revoltë në BDI: Sela kërkon shumë! Zyrtarët integristë i kërkojnë Ahmetit që në zgjedhje të dalin vetë

DIASPORA